Armağanevler Mah. Çardak Sok. No:34/A Ümraniye - İst 0216 594 82 88 Sabah: 08:30 - 19:30

Kumanda Panoları Hakkında Bilgi

Motoru kontrol edebilmek adına kullanılmakta olan kumanda devreleri ve kumanda panoları, istenilmekte olan şekilde yol vermek ve doğabilecek bazı arızaların tespitleri açısından büyük bir öneme sahiptir. Genellikle tesislerde kullanılmakta olan seviye göstergeleri, debimetre ayarı ve vana tarzı cihazların izlenebilmesi için; bu bilgilerin PLC, SCADA tarzı sistemler ile aktarılması, tesis içerisinde çalışma durumlarına karşı oluşabilecek arızaların gözlemlenmesi adına sistemin akışını göstermesi için kumanda panoları yapılmaktadır. İşletmelerde kolaylık sağlamak adına ve sistemin tek bir yerden takibi gerekmekte olan durumlarda merkezi kumanda panosu tercih edilmektedir. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız kumanda panolarında imalat yaparak, bir çok müşterisine hizmet vermektedir. Her şirket için hemen hemen gerekli olan kumanda panoları uzman ekibimiz tarafından kurulumu gerçekleştirilerek, kurulmaktadır.

Son sistem kurmakta olan Pro-tech Asansör & Kumanda Sistemleri firmamız, garantili bir şekilde kumanda panoları kurmaktadır ve kurulan panoların bakımı firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Uzman ekibimiz kumanda panosu kurulumu yapmadan önce kurulacak alanda gerekli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalardan sonra uygunsa eğer kurulum gerçekleşmektedir.

Pano kurulumu son derece uzmanlık isteyen bir iştir. Herhangi bir aksilik ile karşılaşmamak adına bilmeyen kişilere iş verilmemelidir. Kurulum gerçekleştikten sonra çalışma planı gerekli kişiye anlatılarak, teslimatı sağlanmaktadır. Sizlerde eğer kumanda panosu yaptırmayı düşünüyorsanız, profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek en uygun fiyatlara pano imalatının yapılmasını sağlayabilirsiniz.