Armağanevler Mah. Çardak Sok. No:34/A Ümraniye - İst 0216 594 82 88 Sabah: 08:30 - 19:30

Asansör Kumanda Sistemleri

Asansör üzerine hizmet vermekte olan firmamız, imalat bölümünde de müşterilerine hizmet vermektedir. Asansörleriniz ile alakalı olarak arayış içerisinde olduğunuz çoğu yedek parça ya da malzemeler ile ilgili olan tüm ürünleri Pro-tech Asansör & Kumanda Sistemleri işletmemizde bulmanız mümkündür.

Asansör üzerine aranmakta olan bir çok ürünü bünyesinde barındıran firmamız, oluşabilecek herhangi bir asansör arızası ya da asansör bakımlarında yapılması gereken çalışmalarda kullanılacak ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede asansör bakımı veya tamiri yapan bir çok işletme ile ortak çalışmaktadır.

Asansör üzerine yedek parça bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, imalat hizmeti veren firmamız tarafından artık bu ürünleri bulmanız daha kolay hale gelecektir. İmalat yapmakta olan işletmemiz asansör ile ilgili tüm parçaların üretimini gerçekleştirerek en uygun fiyatlara piyasaya sunmakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bir çok ufak parçası bulunan asansörlerin malzeme bakımından hemen hemen her parçası firmamızda tek tek üretilmektedir.